Aflavic dermo krem

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Aflavic dermo krem została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Aflavic dermo krem - informacje na temat i nie tylko. Są różne leki, suplementy diety i medyczne produkty o których trzeba napisać. Do takich bez wątpienia zalicza się także Aflavic dermo krem o którym możemy w tym miejscu napisać.

Advertisment

Aflavic dermo krem działanie

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Aflavic dermo krem – informacje czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Aflavic dermo krem informacje

  Stosowanie Smarować 1-2 razy dziennie.   Działanie AFLAVIC DERMO krem: zmniejsza uczucie ciężkości nóg, redukuje powstawanie „pajączków”, regeneruje skórę, zmikronizowana Diosmina (diosminum) – – zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych, – zwiększa elastyczność i napięcie ścian żylnych, – zmniejsza nadciśnienie i zastój żylny w kończynach – poprawia krążenie krwi w kończynach dolnych, – zmniejsza obrzęki, – zapobiega żylakom, – zmniejsza ból i uczucie ciężkich nóg. Diosmina zmikronizowana: – wchłania się zdecydowanie lepiej od niezmikronizowanej, – ma lepszą biodostępność (przyswajalność) od niezmikronizowanej Dzięki temu działa już przy mniejszej dawce Wyciąg z kasztanowca, jeden z najlepiej poznanych roślinnych surowców leczniczych, znany ze swoich właściwości uszczelniających i wzmacniających Escyna działa: – przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i zmniejsza lepkość krwi, – uszczelnia ściany naczyń krwionośnych, – zwiększa odporność naczyń krwionośnych na pękanie, – zapobiega powstawaniu „pajączków”, – wysiękom osocza krwi z naczyń do otaczających je tkanek i wynikającym z tego obrzękom, – poprawia ukrwienie skóry. Wyciąg z kasztanowca – KORZYŚCI: – zmniejsza obrzęki, – łagodzi stan zapalny, – zapobiega powstawaniu „pajączków”. Witamina A daje wiele pozytywnych efektów w pielęgnacji skóry: – Regeneruje naskórek. – Poprawia elastyczność skóry. – Działa przeciwstarzeniowo. Witamina A – KORZYŚCI: – Skóra jest nawilżona i gładka, – Ma wyrównany kolor i wygląda zdrowo.   Aflavic i Aflavic dermo Krem łączy przede wszystkim główna substancja czynna – zmikronizowana diosmina. Dzięki stosowaniu obu produktów efekt kuracyjny zostaje wzmocniony.
Oddaliśmy charakterystykę prawdopodobnie dokładnie dla Państwa Aflavic dermo krem opisując wszystkie właściwości tego produktu. trzeba przemyśleć co więcej musimy napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy żebyście sami opisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona