Antychol

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Antychol została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Antychol dane szczegółowe na temat tego produktu. Istnieją różne leki, suplementy diety i produkty medyczne o których musimy wiedzieć. Do nich bez wątpienia zaliczyć można również Antychol o którym chcemy tu napisać.

Advertisment

Antychol własności

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Antychol – opis czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Antychol informacje

  Sposób użycia 3 razy dziennie po 1 kapsułce przed posiłkiem. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety.   Opis Obniżenie poziomu cholesterolu o średnio 10% jest w stanie zredukować ryzyko zachorowania na chorobę wieńcową serca o 20%. Szacuje się, że więcej niż jedna trzecia populacji cierpi na hipercholesterolemię. Według Światowego Raportu o Zdrowiu 2004 około 17 milionów osób umiera każdego roku z powodu chorób układu krążenia, głównie ataków serca i udarów. Phytopiny, podstawowy składnik suplementu diety Antychol, są pozyskiwane z gatunku sosny śródziemnomorskiej, niezagrożonego GMO. Działanie steroli roślinnych polega na ograniczeniu wchłaniania w jelicie cholesterolu zawartego w pokarmie. Jest to możliwe dzięki zbliżonej budowie chemicznej. Niezabsorbowany cholesterol i sterole roślinne są usuwane z organizmu. Phytopiny obniżają poziom LDL (złego cholesterolu), pozostawiając poziom HDL (dobrego cholesterolu) bez zmian. Dzięki komplementarnemu mechanizmowi działania, mogą stanowić uzupełnienie zażywanych statyn. Zawartość steroli roślinnych w phytopinach w zalecanej porcji dziennej odpowiada spożyciu 1 l oliwy z oliwek. Phytopiny zawierają 75 % Beta Sitosterolu wspomagającego prawidłowe działanie prostaty. Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym: Phytopin (99 % standaryzowanych steroli roślinnych), maltodekstryna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca)
Nakreśliliśmy charakterystykę w miarę dokładnie dla wszystkich Antychol opisując wszystkie właściwości tego produktu. trzeba przemyśleć co jeszcze musimy dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy byście sami opisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona