Aqua femin tabletki

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Aqua femin tabletki została wyłączona
Categories: paznokcie i skóra, Włosy
Tags: , ,

Aqua femin tabletki - dane o właściwościach i treściwy opis produktu. Są na świecie różne leki, suplementy diety oraz medyczne produkty o których warto napisać. Do nich bez wątpienia zaliczyć należy także Aqua femin tabletki o którym powinniśmy tu napisać.

Advertisment

Aqua femin tabletki działanie

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Aqua femin tabletki – opis czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Aqua femin tabletki działanie

Postać: Opakowanie – 50 sztuk. Opis: Zapobiega nadmiernemu gromadzeniu wody w organizmie. Lekkość, to organizm oczyszczony z nadmiaru wody i toksyn. Aqua-Femin powstał jako odpowiedź na potrzeby wielu kobiet, które mają problem z nadmiernym zatrzymywaniem wody w organizmie. Jest to często spowodowane zachwianiem równowagi hormonalnej w organizmie. Może to powodować powstawanie obrzęków w okolicach twarzy, oczu, opuchlizny wokół kostek. Często towarzyszą temu także: przyrost masy ciała, uczucie ciężkości nóg, a nawet bóle migrenowe głowy. W Aqua-Feminie znajdziemy mieszankę naturalnych składników roślinnych, które poprawiają drenaż tkanek i wspomagają wydalanie z organizmu nadmiaru wody i toksyn. Dzięki niemu kobieta może poczuć się lekko i poprawić swoje samopoczucie.Image Image Wskazania: Dla wszystkich kobiet, które: mają problemy z nadmiarem płynów gromadzonych w organizmie, co objawia się: obrzękami, okolicy oczu i twarzy o bólami migrenowymi o uczuciem ciężkich nóg o przyrostu masy ciała o celulitem, zwłaszcza jego wodną odmianą cierpiących na zespół napięcia przedmiesiączkowego stosują doustną antykoncepcję mają skłonności do nawracających dolegliwości ze strony dróg moczowych. Działanie: Wspomaga wydalanie nadmiaru płynów z organizmu (moczopędne działanie jałowca i brzozy) Ułatwia drenaż tkanek i oczyszcza organizm z toksyn (min. Jony sodu i chloru, kwas moczowy Zmniejsza obrzęki poprzez poprawę elastyczności naczyń (pietruszka) Działa antyseptycznie w obrębie dróg moczowych (mącznica) Uzupełnia wypłukiwane jony potasu. Dawkowanie: 1 tabletka 1-2 razy dziennie podczas posiłku. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż 3 tygodnie. Najlepiej przyjmować Aqua-Femin regularnie co 2 tygodnie w drugiej fazie cyklu miesięcznego. Działania niepożądane i środki ostrożności: Osoby ze schorzeniami nerek oraz stosujące leki moczopędne mogą stosować preparat tylko po konsultacji z lekarzem. Kobiety w ciąży i matki karmiące nie powinny stosować preparatu.
Oddaliśmy charakterystykę chyba dokładnie dla Państwa Aqua femin tabletki określając wszystkie właściwości tego produktu. Można pochylić się nad tematem co więcej trzeba dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy byście sami opisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona