Basis medica pończochy uciskowe kompresji

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Basis medica pończochy uciskowe kompresji została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Basis medica pończochy uciskowe kompresji dane szczegółowe na temat tego produktu. Są w sprzedaży leki, suplementy diety oraz produkty medyczne o których powinno się wiedzieć. Do nich niewątpliwie zaliczyć można również Basis medica pończochy uciskowe kompresji o którym chcemy tu napisać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

UWAGA: Poniżej przeczytasz o<!– czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Basis medica pończochy uciskowe kompresji działanie

Wskazania BASIS MEDICA pończochy medyczne, uciskowe – 2º kompresji: noga obrzęknięta, bolesna, „ciężka” żylaki z towarzyszącymi obrzękami po przebytym zakrzepowym zapaleniu żył (przy obrzękach i bólach) przed- i pooperacyjna profilaktyka zakrzepowego zapalenia żył obrzęki po stłuczeniach, IronFX złamaniach i zwichnięciach słoniowacizna stóp i goleni po zagojeniu się niewielkich owrzodzeń żylakowych.   Przeciwwskazania Miażdżyca tętnic kończyn dolnych, choroba Buergera, tzw. stopa cukrzycowa. Wysokość A-G (pończochy) do 70 cm – krótkie   Pończochy produkowane są w wersji z czubkiem zamkniętym.
Oddaliśmy charakterystykę raczej dobrze dla wszystkich Basis medica pończochy uciskowe kompresji nakreślając różne cechy tego produktu. Można się zastanowić co więcej trzeba dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy byście sami wpisali w komentarzach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona