Basis medica pończochy uciskowe kompresji

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Basis medica pończochy uciskowe kompresji została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Basis medica pończochy uciskowe kompresji - czytaj informacje o produkcie. Są w sprzedaży leki, suplementy diety i produkty medyczne o których warto napisać. Do nich bez najmniejszych wątpliwości zalicza się także Basis medica pończochy uciskowe kompresji o którym możemy tutaj napisać.

Advertisment

Basis medica pończochy uciskowe kompresji własności

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Basis medica pończochy uciskowe kompresji – własności czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Basis medica pończochy uciskowe kompresji informacje

Wskazania BASIS MEDICA pończochy medyczne, uciskowe – 2º kompresji: noga obrzęknięta, bolesna, „ciężka” żylaki z towarzyszącymi obrzękami po przebytym zakrzepowym zapaleniu żył (przy obrzękach i bólach) przed- i pooperacyjna profilaktyka zakrzepowego zapalenia żył obrzęki po stłuczeniach, złamaniach i zwichnięciach słoniowacizna stóp i goleni po zagojeniu się niewielkich owrzodzeń żylakowych.   Przeciwwskazania Miażdżyca tętnic kończyn dolnych, choroba Buergera, tzw. stopa cukrzycowa. Wysokość A-G (pończochy)od 71 cm – długie Pończochy produkowane są w wersji z czubkiem otwartym (wolne palce).
Opisaliśmy prawdopodobnie dokładnie dla wszystkich Basis medica pończochy uciskowe kompresji określając konieczne cechy tego produktu. Można pochylić się nad tematem co więcej musimy napisać o tym produkcie, ale to już prosimy żebyście sami opisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona