Beurer bm ciśnieniomierz przedramienny

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Beurer bm ciśnieniomierz przedramienny została wyłączona
Categories: Sprzęt medyczny
Tags: , ,

Beurer bm ciśnieniomierz przedramienny o co można i trzeba zapytać. Są na świecie rozmaite leki, suplementy diety oraz produkty medyczne o których trzeba napisać. Do nich bez najmniejszych wątpliwości zalicza się również Beurer bm ciśnieniomierz przedramienny o którym chcemy tu napisać.

Advertisment

Beurer bm ciśnieniomierz przedramienny własności

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Beurer bm ciśnieniomierz przedramienny – informacje czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Beurer bm ciśnieniomierz przedramienny działanie

  Dane techniczne Pomiar na ramieniu, możliwość pomiaru w pozycji siedzącej oraz leżącej, pamięć ostatniego pomiaru, ostrzeżenie przy zaburzeniach pracy serca (arytmii), wizualny wskaźnik ciśnienia określony na podstawie norm WHO – Światowa Organizacja Zdrowia, niebieski wyświetlacz XXL, rozmiar mankietu: 22 – 30 cm, automatyczne załączanie po wyskalowaniu, automatyczny wyłącznik, komunikaty błędów podczas pomiaru, wskaźnik wymiany baterii, zakres pomiaru ciśnienia 0-300 mmHg, zakres pomiaru tętna 40-180 uderzeń/minutę, baterie na wyposażeniu, zasilanie: 4 baterie 1,5 V,, eleganckie etui na ciśnieniomierz gwarancja 36 miesięcy.   Opis BEURER BM 44 ciśnieniomierz nadgarstkowy – obsługa jednym przyciskiem, łatwy i szybki pomiar ciśnienia krwi i tętna na przedramieniu, z pamięcią ostatniego wyniku, wykrywanie arytmii, BM 44 klasyfikacja WHO, komunikaty o błędach podczas pomiaru, niebieski wyświetlacz.
Opisaliśmy chyba dobrze dla Państwa Beurer bm ciśnieniomierz przedramienny nakreślając wszystkie właściwości tego produktu. trzeba się zastanowić co więcej musimy dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosimy żebyście sami wpisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona