Cardiamidum krople dosutne

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Cardiamidum krople dosutne została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Cardiamidum krople dosutne – czytaj informacje o produkcie. Są rozmaite leki, suplementy diety oraz medyczne produkty o których musimy napisać. Do takich niewątpliwie zaliczyć trzeba również Cardiamidum krople dosutne o którym możemy w tym miejscu napisać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

UWAGA: Poniżej przeczytasz o<!– czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Cardiamidum krople dosutne działanie

  Skład 1 ml (około 20 kropli) zawiera substancję czynną: niketamid 250 mg, oraz substancje pomocnicze: kwas (S)-mlekowy, wodę oczyszczoną.   Dawkowanie Doustnie, dorośli zwykle od 20 do 40 kropli 3 razy na dobę.Młodzież od 12 do 18 lat: od 20 do 40 kropli jednorazowo, raz na dobę.   Przeciwwskazania nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku 浦汇 tachykardia i ciężkie zaburzenia rytmu serca nadciśnienie tętnicze niestabilna dusznica bolesna padaczka dzieci w wieku poniżej 12 lat ciąża   Opis Niketamid substancja czynna leku Cardiamidum, wykazuje działanie pobudzające na ośrodkowy układ nerwowy i układ oddechowy. Lek Cardiamidum jest stosowany pomocniczo w stanach przewlekłego osłabienia i zmęczenia.
Opisaliśmy raczej dobrze dla wszystkich Cardiamidum krople dosutne określając wszystkie cechy tego produktu. Warto przemyśleć co więcej trzeba napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy byście sami opisali w opiniach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona