Diosmina

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Diosmina została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Diosmina - informacje na temat i nie tylko. Są dostępne różne leki, suplementy diety i produkty medyczne o których powinno się wiedzieć. Do takich bez wątpienia zaliczyć trzeba także Diosmina o którym możemy tutaj napisać.

Advertisment

Diosmina opis

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Diosmina – opis czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Diosmina opis

  Skład Porcja zawiera: diosmina 270 mg   hesperydyna 30 mg   witamina C 80 mg   rutyna 19 mg   Sposób użycia 1 tabletka 1 raz dziennie, po posiłku.   Opis Diosmina Colfarm jest suplementem diety dostarczającym bioflawonoidów w postaci mikronizowanej frakcji flawonowej, w tym diosminę i hesperydynę. Bioflawonoidy są związkami występującymi powszechnie w produktach spożywczych pochodzenia roślinnego. Substancje te wykazują właściwości ochronne na naczynia krwionośne, korzystnie wpływając na ich szczelność i elastyczność. Dodatkowo produkt został wzbogacony witaminą C oraz rutyną – silnymi antyoksydantami, które chronią organizm przed wpływem wolnych rodników. Witamina C jest potrzebna do utrzymania w zdrowiu naczyń krwionośnych.
Oddaliśmy charakterystykę chyba dokładnie dla Państwa Diosmina określając wszystkie właściwości tego produktu. Można się zastanowić co więcej należy napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy żebyście sami wpisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona