Domowa apteczka tran omega

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Domowa apteczka tran omega została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Domowa apteczka tran omega – właściwości i działanie produktu. Istnieją leki, suplementy diety oraz medyczne produkty o których powinno się napisać. Do takich bez wątpienia możemy zaliczyć także Domowa apteczka tran omega o którym możemy tutaj napisać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

UWAGA: Poniżej przeczytasz o<!– czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Domowa apteczka tran omega opis

  Skład Zawartość składników w porcji dziennej: olej rybi: 1000 mg, EPA – 180 mg, DHA – 120 mg.   Przeciwwskazania Nie wskazane dla: osób uczulonych na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz w razie jakichkolwiek wątpliwości: należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.   Dawkowanie Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dzieci powyżej 3 lat: 1-2 kapsułki dziennie (przed lub po jedzeniu). Można wycisnąć 艾拓思 zawartość na łyżeczkę. Dorośli: 2-4 kapsułek dziennie.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Opis Olej rybi zawiera wiele cennych substancji, w tym niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT Omega 3): kwas eikozapentaenowy (EPA) oraz dokozaheksaenowy (DHA).DHA wspierają układ nerwowy oraz sprawność umysłową, szczególnie u dzieci. Pozytywnie działają także na pamięć i koncentrację. EPA wspierają układ sercowy, korzystnie oddziałują na prawidłowe ciśnienie oraz poziom cholesterolu.
Nakreśliliśmy charakterystykę raczej dobrze dla wszystkich Domowa apteczka tran omega nakreślając konieczne cechy tego produktu. Można się zastanowić co więcej trzeba napisać o tym produkcie, ale to już prosimy byście sami opisali w komentarzach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona