Envit

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Envit została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Envit - strona z danymi o produkcie. Są dostępne leki, suplementy diety oraz medyczne produkty o których powinno się napisać. Do takich bez wątpienia zaliczyć trzeba również Envit o którym chcemy w tym miejscu napisać.

Advertisment

Envit działanie

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Envit – własności czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Envit własności

  Skład koenzym Q10-30mg, celuloza mikrokrystaliczna, fosforan monowapniowy – substancje wypełniajace, dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana- stabilizator, poliwinylopirolidon – substancja zagęszczająca, stearynian magnezu – substancja do stosowania na powierzchnię.   Dawkowanie Dorośli: 1 tabletka dziennie najlepiej bezpośrednio po posiłku przez okres co najmniej 2 miesięcy.   Opis Koenzym Q10 jest czynnikiem potrzebnym do życia każdej komórki w organizmie człowieka. Największe ilości tego składnika znajdują się w komórkach zużywających dużo energii, przede wszystkim w mięśniu sercowym, w wątrobie i trzustce.
Opisaliśmy w miarę sensownie dla Was Envit opisując wszystkie właściwości tego produktu. Warto przemyśleć co jeszcze warto napisać o tym produkcie, ale to już prosimy żebyście sami opisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona