Envit

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Envit została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Envit - czytaj informacje o produkcie. Są dostępne rozmaite leki, suplementy diety i medyczne produkty o których musimy wiedzieć. Do nich bez wątpienia zaliczyć można również Envit o którym możemy tu napisać.

Advertisment

Envit opis

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Envit – własności czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Envit działanie

  Skład koenzym Q10-30mg, celuloza mikrokrystaliczna, fosforan monowapniowy – substancje wypełniajace, dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana- stabilizator, poliwinylopirolidon – substancja zagęszczająca, stearynian magnezu – substancja do stosowania na powierzchnię.   Dawkowanie Dorośli: 1 tabletka dziennie najlepiej bezpośrednio po posiłku przez okres co najmniej 2 miesięcy.   Opis Koenzym Q10 jest czynnikiem potrzebnym do życia każdej komórki w organizmie człowieka. Największe ilości tego składnika znajdują się w komórkach zużywających dużo energii, przede wszystkim w mięśniu sercowym, w wątrobie i trzustce.
Oddaliśmy charakterystykę raczej dokładnie dla Państwa Envit opisując różne właściwości tego produktu. Warto się zastanowić co jeszcze warto dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy byście sami wpisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona