Galomega olej z mięśni

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Galomega olej z mięśni została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Galomega olej z mięśni - o to można warto zapytać by dowiedzieć się więcej. Są dostępne rozmaite leki, suplementy diety i produkty medyczne o których trzeba wiedzieć. Do nich bez najmniejszych wątpliwości zaliczyć trzeba także Galomega olej z mięśni o którym możemy tutaj napisać.

Advertisment

Galomega olej z mięśni własności

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Galomega olej z mięśni – opis czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Galomega olej z mięśni działanie

  Skład Skład kapsułki: olej rybi, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca) Zawartość składników: na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek 517 mg) Kwas EPA (eikozapentaenowy): 378 mg Kwas DHA (dokozaheksaenowy): 252 mg Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.   Sposób użycia 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zawartość: 100 kapsułek po 517 mg/1 kapsułkę   Sposób przechowywania Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15 °C do 25 °C w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.   Wskazania Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju rybim, nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3, głównie kwasy EPA i DHA. Nie są one syntezowane w organizmie ludzkim i powinny być dostarczane wraz z pożywieniem. Badania naukowe potwierdzają, że długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe EPA i DHA wpływają na działanie układu krążenia oraz stawów. Odgrywają również ważną rolę w rozwoju i funkcjonowaniu mózgu i oczu.   Opis GALOMEGA 517 mg olej z mięśni ryb sardynkowatych 100 kapsułek elastycznych. Naturalne kwasy OMEGA-3
Nakreśliliśmy charakterystykę prawdopodobnie dokładnie dla wszystkich Galomega olej z mięśni opisując różne cechy tego produktu. Warto pochylić się nad tematem co więcej należy napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy byście sami opisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona