Lipobon

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Lipobon została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Lipobon – prawdopodobnie wszystko co musisz wiedzieć na ten temat. Są w sprzedaży różne leki, suplementy diety i produkty medyczne o których warto wiedzieć. Do nich bez najmniejszych wątpliwości zaliczyć można również Lipobon o którym powinniśmy tutaj napisać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

UWAGA: Poniżej przeczytasz o<!– czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Lipobon własności

  Skład Skład 1 kapsułkaEkstrakt z liści karczocha 366 mgEkstrakt z liści miłorzębu japońskiego 40 mgSkładniki: Ekstrakt z liści karczocha (Cynara scolymus), Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), wypełniacz (maltodekstryna), substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu, krzemionka koloidalna), składnik otoczki (żelatyna).   Dawkowanie Spożywać 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Przechowywanie Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze 15-250C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.   Uwaga W przypadku zaburzeń krzepliwości krwi stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Ze względu fxcm na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi. Ze względu na żółciopędne własności wyciągu z karczocha w kamicy żółciowej stosować w porozumieniu z lekarzem.   Przeciwwskazania Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu, w przypadku niedrożności dróg żółciowych, niedrożności jelit.   Opis LIPOBON – reguluje cholesterol. Suplement diety. Preparat ziołowy stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki utrzymujące prawidłowy poziom cholesterolu w surowicy krwi. Lipobon wspomaga krążenie krwi w naczyniach mózgowych i obwodowych. Preparat wspomaga proces trawienia i prawidłowe funcjonowanie watroby i dróg żółciowych.
Oddaliśmy charakterystykę raczej dobrze dla Państwa Lipobon określając konieczne cechy tego produktu. Warto się zastanowić co więcej warto dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy żebyście sami wpisali w komentarzach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona