Longavit czerwone wino w kapsułkach

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Longavit czerwone wino w kapsułkach została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Longavit czerwone wino w kapsułkach – cechy i działanie. Są dostępne rozmaite leki, suplementy diety oraz produkty medyczne o których trzeba wiedzieć. Do nich niewątpliwie zalicza się także Longavit czerwone wino w kapsułkach o którym możemy tu napisać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

UWAGA: Poniżej przeczytasz o<!– czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Longavit czerwone wino w kapsułkach opis

  Skład Jedna kapsułka preparatu zwiera 390 mg standaryzowanego ekstraktu ze skórek czarnych winogron.   Sposób użycia 2 razy po 2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Chronić przed dziećmi.   Działanie Wyciąg ze skórek winogron, podstawowy składnik preparatu LongaVit, pozwala na wykorzystanie w codziennej diecie cennych substancji, dzięki którym od lat znany jest dobroczynny wpływ czerwonego wina na ludzki organizm. Skórki czarnych winogron stanowią bogate źródło związków polifenolowych, w tym 艾福瑞 resweratrolu oraz antocyjanów o silnym działaniu przeciwutleniającym. Polifenole, neutralizując wolne rodniki, chronią komórki i naczynia krwionośne organizmu.Preparat LongaVit pozwala w lepszym stopniu przyswoić organizmowi te prozdrowotne substancje niż zawierające alkohol czerwone wino. Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:Standaryzowany ekstrakt ze skórek czarnych winogron (Vitis vinifera).   Opis LONGAVIT czerwone wino w kapsułkach: wspomaga prawidłową pracę układu krążenia, bogate źródło przeciwutleniaczy, zawiera resweratrol – prozdrowotny składnik czerwonego wina. Suplement diety.
Oddaliśmy charakterystykę w miarę dokładnie dla Was Longavit czerwone wino w kapsułkach opisując wszystkie cechy tego produktu. Można się zastanowić co jeszcze warto napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy byście sami wpisali w opiniach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona