Medel termometr extra

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Medel termometr extra została wyłączona
Categories: Sprzęt medyczny
Tags: , ,

Medel termometr extra kiedy i jak można wykorzystać. Są na świecie różne leki, suplementy diety i medyczne produkty o których warto napisać. Do takich bez wątpienia zaliczyć trzeba również Medel termometr extra o którym chcemy tutaj napisać.

Advertisment

Medel termometr extra informacje

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Medel termometr extra – własności czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Medel termometr extra własności

Opis Nowy termometr elektroniczny z dużym i czytelnym wyświetlaczem.   elastyczna końcówka łatwy i szybki pomiar duży czytelny wyświetlacz pamięć ostatniego pomiaru wodoodporny   Termometr MEDEL EXTRA jest wyposażony w elastyczną końcówkę, dzięki czemu można dokonywać pomiarów w ustach, pod pachą oraz w odbycie. Mierzenie temperatury trwa jedynie 60 sekund, sygnał dźwiękowy informuje o zakończeniu badania i trwa około 10 sekund a duży i czytelny wyświetlacz LCD umożliwia łatwe odczytanie wyniku. Termometr MEDEL EXTRA jest wodoodporny. Pomiar możliwy jest w dwóch skalach temperatury w Celsjuszach oraz w Farenheitach. Urządzenie jest objęte 2 letnią gwarancją.   UWAGA: Termometr nie jest odporny na upadki   Dane techniczne Zakres pomiaru: 32,0 – 42,9 st. C (90,0 – 109,9 st. F) Czas pomiaru: 60 s. Wyświetlacz: LCD cyfrowy Dokładność: 0,1 st. Zasilanie: baterie alkaliczne LR 1130 Żywotność baterii: ok. 250 h lub 1000 pomiarów Waga: 22 g Temperatura pracy: 10 – 35 st. C Wilgotność pracy: 10 – 80 % HR Temperatura przechowywania: -10 – 40 st. C Wilgotność przechowywania: 30 – 90 % HR Skład zestawu: Termometr MEDEL Extra oraz baterie.
Opisaliśmy w miarę sensownie dla Was Medel termometr extra opisując różne właściwości tego produktu. Warto pochylić się nad tematem co więcej należy napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy byście sami opisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona