Medel touch termometr do pomiaru na

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Medel touch termometr do pomiaru na została wyłączona
Categories: Sprzęt medyczny
Tags: , ,

Medel touch termometr do pomiaru na opis i własności. Są dostępne różne leki, suplementy diety i produkty medyczne o których musimy napisać. Do nich bez wątpienia zaliczyć można także Medel touch termometr do pomiaru na o którym możemy tutaj napisać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

UWAGA: Poniżej przeczytasz o<!– czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Medel touch termometr do pomiaru na własności

  Dane techniczne Czas pomiaru: 6 – 8 sekund Miejsce pomiaru: Skroń Zakres pomiaru: 35 st. C – 42 st. C Warunki pracy: 16 st. C  – 40 st. C Wilgotność pracy: 15 – 95% Warunki przechowywania: -20 st. C  – 50 st. C Wilgotność przechowywania: 15 – 95% Skala pomiaru: Celsjusza lub Fahrenheita Wyświetlacz: LCD 0.63″ x 0.44″ Baterie: 2 AAA 1.5V Żywotność baterii: Min. 1000 pomiarów w ciągu 24 miesięcy Waga: 37 gr z bateriami Wymiary: 12 x 3.0 x 2,4 cm Pamięć: Pamięć ostatniego pomiaru Automatyczne wyłączanie: Po 60 sekundach Obudowa: Tworzywo ABS Czujnik: Stal nierdzewna, silikon Standardy: EN12470-3:2000, termometry kliniczne Dokładność pomiaru: +/- 0.1 st. C (w zakresie 35 st. C – 42 st. C) 2 lata gwarancji   Uwaga Termometr nie jest wstrząsoodporny.   Opis MEDEL TOUCH termometr do pomiaru OANDA na czole: nowa technologia czujnika odczyt temperatury w 6-8 sek. alarm w przypadku podwyższonej temperatury podświetlany wyświetlacz Nowa technologia czujników temperatury Termometr Medel Touch to nowy termometr do wykonywania pomiaru na czole. Wyposażony jest w nowy rewolucyjny sensor pomiarowy, podaje dokładną temperaturę na podstawie badania transferu temperatury krwi z naczyń krwionośnych na powierzchnię skóry, co daje dokładny i rzetelny pomiar w mniej niż 8 sekund. Dodatkowe funkcje termometru Medel Touch Termometr zapamiętuje ostatni pomiar oraz alarmuje w przypadku wystąpienia gorączki. Termometr Medel Touch posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD. Kształt termometru jest ergonomiczny, wygodny i łatwy w użyciu. Przed każdym użyciem termometry należy osuszyć i oczyścić skórę. Po użyciu sensor termometru należy przetrzeć alkoholem i osuszyć.
Nakreśliliśmy charakterystykę prawdopodobnie dobrze dla wszystkich Medel touch termometr do pomiaru na określając wszystkie cechy tego produktu. Warto się zastanowić co jeszcze warto napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy żebyście sami opisali w opiniach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona