Mollers serce

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Mollers serce została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Mollers serce - jak, kiedy i po co należy korzystać. Są dostępne różne leki, suplementy diety oraz produkty medyczne o których warto wiedzieć. Do takich bez najmniejszych wątpliwości zaliczyć można także Mollers serce o którym możemy tutaj napisać.

Advertisment

Mollers serce informacje

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Mollers serce – informacje czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Mollers serce własności

  Skład 2 kapsułki dostarczają: Kwasy omega-3: 869 mg, w tym: EPA + DHA: 464 mg ALA: 308 mg witamina E: 6 mg (50% ZDS)   Dawkowanie Zalecane dawkowanie: 2 kapsułki dziennie.   Opis MOLLERS SERCE unikalna kompozycja kwasów omega-3 z ryb (DHA + EPA) i roślin (ALA) dla ochrony serca i układu krążenia
Opisaliśmy prawdopodobnie sensownie dla wszystkich Mollers serce nakreślając wszystkie cechy tego produktu. Warto pochylić się nad tematem co jeszcze warto dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy żebyście sami opisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona