Olimp creatine mega caps

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Olimp creatine mega caps została wyłączona
Categories: Dla sportowców
Tags: , ,

Olimp creatine mega caps - strona z danymi o produkcie. Są rozmaite leki, suplementy diety i medyczne produkty o których warto wiedzieć. Do takich niewątpliwie zalicza się również Olimp creatine mega caps o którym powinniśmy w tym miejscu napisać.

Advertisment

Olimp creatine mega caps opis

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Olimp creatine mega caps – informacje czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Olimp creatine mega caps opis

  Składniki Mikronizowany monohydrat kreatyny, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu – substancja przeciwwzbrylająca, żelatyna- otoczka kapsułki   Sposób użycia 4 kapsułki po treningu lub o podobnej porze w dzień nietreningowy.   Opis Olimp CREATINE MEGA CAPS jest wysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych. Suplementacja diety olimp CREATINE MEGA CAPS powoduje: szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii) znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała działanie antykataboliczne zwiększone uenergetycznienie organizmu 1 kapsułka preparatu CREATINE MEGA CAPS zawiera 1250 mg najwyższej jakości mikronizowanej kreatyny.
Opisaliśmy raczej dobrze dla wszystkich Olimp creatine mega caps opisując różne właściwości tego produktu. Można przemyśleć co jeszcze należy dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy byście sami wpisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona