Olimp hmb (data

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Olimp hmb (data została wyłączona
Categories: Dla sportowców
Tags: , ,

Olimp hmb (data . Można znaleźć leki, suplementy diety oraz medyczne produkty o których musimy napisać. Do takich bez wątpienia zaliczyć można także Olimp hmb (data o którym możemy tu napisać.

Advertisment

Olimp hmb (data działanie

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Olimp hmb (data – działanie czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Olimp hmb (data opis

  Składniki β-hydroksy- β-metylomaślan wapnia, stearynian magnezu- substancja przeciwzbrylająca , żelatyna – otoczka kapsułki.   Sposób użycia Zalecana dzienna porcja: 1-2 tabletki 4 razy dziennie – przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu i przed snem.   Opis OLIMP HMB jest suplementem diety zawierającym HMB (hydroksymetylomaślan) –  substancję o charakterze witaminopodobnym, wytwarzaną naturalnie w organizmie, a także dostarczaną częściowo wraz z pokarmem. Podstawowym zadaniem HMB jest ochrona organizmu przed utratą białek na skutek stresu, wyniszczenia lub wysiłku fizycznego.  W wyniku procesu niszczenia białek ustrojowych dochodzi do ubytku tkanki mięśniowej, pogorszenia jędrności ciała i zwiększonej podatności na choroby. W jaki sposób HMB zabezpiecza przed utratą białek?HMB intensywnie hamuje działanie enzymów komórkowych odpowiedzialnych za rozkładanie białka. Jednocześnie chroniąc białka, zmniejsza ich udział w przemianach energetycznych, w zamian aktywnie mobilizując spalanie tłuszczu. HMB ogranicza jednocześnie niekorzystny wpływ cukrów na tkankę tłuszczową, a także stymuluje hormony odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowego składu ciała. Czy HMB może przyspieszać wzrost masy mięśniowej?Tak, szczególnie wówczas jeżeli przyjmowanie HMB jest połączone z wysokoenergetyczną i wysokobiałkową dietą, treningiem siły mięśniowej oraz stosowaniem suplementów diety o działaniu anabolicznym, takich jak kreatyna. Wówczas hydroksymetylomaślan przyczynia się do wzrostu i utrzymania podwyższonego poziomu masy mięśniowej. Ten sposób przyjmowania HMB jest szczególnie polecany mężczyznom o szczupłej budowie ciała.  Czy HMB może wspomagać odchudzanie?Tak, jeżeli stosowanie HMB połączone jest z niskoenergetyczną dietą oraz stosowaniem suplementów diety przyspieszających spalanie tłuszczu, takich jak karnityna. Łączne przyjmowanie HMBi karnityny wyzwala w organizmie silny proces utraty tłuszczu, z jednoczesnym naciskiem na zachowanie tkanki mięśniowej (poprawa jędrności). Ten rodzaj suplementacji polecany jest szczególnie kobietom aktywnym fizycznie, zainteresowanym utrzymaniem zgrabnej, smukłej sylwetki. Czy OLIMP HMB jest bezpieczny dla zdrowia?Substancja HMB ma charakter zbliżony do witaminy, stąd wykazuje szereg korzystnych właściwości. Oprócz korzystnego wpływu na skład ciała, HMB poprawia wydolność oraz przeciwdziała oznakom starzenia, pojawiającym się z wiekiem.  
Oddaliśmy charakterystykę chyba sensownie dla Państwa Olimp hmb (data nakreślając konieczne cechy tego produktu. Można pochylić się nad tematem co więcej trzeba dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosimy byście sami wpisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona