Omecardin epadha

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Omecardin epadha została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Omecardin epadha - cechy i działanie. Istnieją leki, suplementy diety i produkty medyczne o których musimy napisać. Do nich bez wątpienia zalicza się także Omecardin epadha o którym możemy tutaj napisać.

Advertisment

Omecardin epadha działanie

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Omecardin epadha – działanie czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Omecardin epadha działanie

  Skład Olej rybi standaryzowany na zawartość kwasów omega 3, octan DL-alfa-tokoferylu (przeciwutleniacz), otoczka: żelatyna wołowa, glicerol. 1 kapsułka( %) Olej rybi o zawartości (67,5%) 1000,0 mg kwasów omega 3: (38%) EPA 380,0 mg, (27%) DHA 270,0 mg, (2,5 %) inne kwasy omega 3 25,0 mg.   Sposób użycia Dla osób dorosłych zalecane dzienne spożycie 1 kapsułka dziennie, podczas posiłku popijając wodą.   Przechowywanie Przechowywać w pomieszczeniach suchych o temperaturze od + 5 do 25° C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w opakowaniu oryginalnym w celu ochrony przed dostępem   Przeciwwskazania Nie zalecany dla dzieci i osób z zaburzeniami czynności wątroby. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skontaktować się z lekarzem.Nie zalecany dla osób z nietolerancją na jakikolwiek ze składników.   Opis Omecardin zawiera olej rybi, który jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3, w tym kwasów eikozapentaenowych (EPA) i dokozaheksaenowych (DHA), które mają fundamentalne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, zwłaszcza serca i naczyń krwionośnych.Nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA) wspomagają pracę mięśnia sercowego i układu krążenia, sprzyjają obniżeniu poziomu trójglicerydów we krwi, wpływają na normalizację cholesterolu we krwi, mogą normalizować ciśnienie tętnicze krwi. Suplement diety.
Oddaliśmy charakterystykę w miarę sensownie dla Was Omecardin epadha opisując konieczne cechy tego produktu. trzeba się zastanowić co jeszcze trzeba napisać o tym produkcie, ale to już prosimy żebyście sami wpisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona