Omron m it ciśnieniomierz automatyczny

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Omron m it ciśnieniomierz automatyczny została wyłączona
Categories: Sprzęt medyczny
Tags: , ,

Omron m it ciśnieniomierz automatyczny – właściwości i działanie produktu. Można znaleźć leki, suplementy diety oraz medyczne produkty o których powinno się napisać. Do nich niewątpliwie zaliczyć trzeba również Omron m it ciśnieniomierz automatyczny o którym możemy tu napisać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

UWAGA: Poniżej przeczytasz o<!– czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Omron m it ciśnieniomierz automatyczny działanie

  Dane techniczne Komfortowy mankiet 22 – 42 cm, kabel USB, płyta CD z oprogramowaniem, duży wyświetlacz LCD, 3 lata gwarancji.   Opis OMRON M10-IT ciśnieniomierz automatyczny w pełni automatyczny, z możliwością podłączenia do komputera: pamięć 84 pomiarów dla 2 użytkowników, możliwość podłączenia do komputera, najnowsza technologia IntelliSense, wykrywa nieregularną pracę serca, miękkie etui, kabel USB, oprogramowanie na CD. Ciśnieniomierz naramienny OMRON M10-IT można podłączyć do komputera. Ciśnieniomierz OMRON M10-IT jest doskonałym, w pełni automatycznym ciśnieniomierzem naramiennym. Wyposażony jest w pamięć 84 pomiarów dla każdego z 2 użytkowników. Posiada możliwość podłączenia do komputera osobistego oraz oprogramowanie pozwalające przesyłać w prosty i czytelny sposób wyniki reviews pomiarów. Pracuje w trybie automatycznym, dokonującym sekwencyjnego 3-krotnego pomiaru. Ciśnieniomierz OMRON M10-IT ma duży, czytelny wyświetlacz. Obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku, co sprawia, że jego obsługa jest bardzo prosta. Wyświetla tylko prawidłowe wyniki, gwarantuje komfortowy pomiar ciśnienia Ciśnieniomierz OMRON M10-IT wyposażony jest w czujnik nieregularnej pracy serca, który pozwala wyświetlać tylko prawidłowe wyniki. Posiada komfortowy, wygodny do nakładania mankiet. Ponadto dzięki technologii IntelliSense gwarantuje, że rękaw nie będzie napompowany zbyt mocno, ani nie będzie trzeba go dopompowywać, przez co czas pomiaru jest optymalnie skracany. Przebadany klinicznie zgodnie z zasadami międzynarodowego protokołu badan i BHS. Zestaw zawiera: komfortowy mankiet (22 – 42 cm), zestaw baterii, miękkie etui, kabel USB, oprogramowanie do komputera na płycie CD.
Opisaliśmy raczej dokładnie dla Was Omron m it ciśnieniomierz automatyczny nakreślając różne właściwości tego produktu. Można przemyśleć co więcej warto napisać o tym produkcie, ale to już prosimy żebyście sami wpisali w opiniach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona