Optitensin

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Optitensin została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Optitensin dane szczegółowe na temat tego produktu. Można znaleźć rozmaite leki, suplementy diety oraz produkty medyczne o których warto wiedzieć. Do nich bez najmniejszych wątpliwości zalicza się również Optitensin o którym chcemy tutaj napisać.

Advertisment

Optitensin opis

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Optitensin – własności czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Optitensin opis

  Skład Ekstrakt z liści oliwki 5:1 350,0 mgZawiera min. 16 % oleuropeiny (odpowiednik 1750,0 mg surowców roślinnych)   Sposób użycia 1-2 tabletki dziennieZaleca się stosowanie przynajmniej przez 8 tygodni.   Opis OPTITENSIN dla utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi Ekstrakt z liści Oliwki Europejskiej (Olea europaea) zawiera aktywną substancję – oleuropeinę, która wywiera pozytywny wpływ na organizm: pomaga utrzymać prawidłowy poziom ciśnienia krwi, przyczynia się do utrzymania zdrowia serca, wpływa na zachowanie optymalnego poziomu cholesterolu, chroni komórki organizmu przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, pomaga utrzymać odpowiedni poziom cukru we krwi. OptiTensin® to unikalny preparat przeznaczony dla osób dbających o zachowanie właściwego cieśnienia krwi. OptiTensin® zawiera wyciąg z liści Oliwki Europejskiej (Olea europaea), który wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu ciśnienia krwi. Ekstrakt ten jest również znany z pozytywnego wpływu na zachowanie dobrego krążenia krwi i ciśnienia naczyniowego. Ekstrakt z liści oliwki dodatkowo wskazuje działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu pomaga chronić komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników oraz przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu cukru we krwi. OptiTensin® jest polecany osobom: – z tendencją do podwyższonego poziomu ciśnienia krwi, – z podwyższonym poziomem cholesterolu, – chcących zadbać o stan swojego serca.  
Opisaliśmy prawdopodobnie sensownie dla Państwa Optitensin nakreślając konieczne właściwości tego produktu. Warto pochylić się nad tematem co jeszcze należy dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy żebyście sami wpisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona