Poli kosanol

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Poli kosanol została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Poli kosanol - czytaj informacje o produkcie. Są na świecie różne leki, suplementy diety i produkty medyczne o których trzeba napisać. Do takich bez najmniejszych wątpliwości zaliczyć trzeba także Poli kosanol o którym chcemy w tym miejscu napisać.

Advertisment

Poli kosanol działanie

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Poli kosanol – informacje czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Poli kosanol działanie

  Skład Składniki: Polikosanol 10mg, metyloceluloza (nośnik), amorficzny dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca) maltodekstryna, laktoza, skrobia ziemniaczana. Zawiera substancję słodzącą i cukier. Masa tabletki: 0,20g   Sposób użycia 1 tabletka dziennie, podczas ostatniego posiłku.   Ostrzeżenia Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Poli-Kosanol przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.   Warunki przechowywania Chronić przed dostępem światła i wilgoci.   Opis Poli-Kosanol jest dobrym uzupełnieniem diety, ponieważ: – korzystnie wpływa na właściwe proporcje obu frakcji cholesterolu LDL do HDL – wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krw.
Oddaliśmy charakterystykę prawdopodobnie sensownie dla Państwa Poli kosanol nakreślając wszystkie cechy tego produktu. trzeba przemyśleć co jeszcze warto napisać o tym produkcie, ale to już prosimy żebyście sami opisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona