Profichol

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Profichol została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Profichol . Są różne leki, suplementy diety i produkty medyczne o których warto wiedzieć. Do nich bez najmniejszych wątpliwości zalicza się również Profichol o którym chcemy tutaj napisać.

Advertisment

Profichol działanie

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Profichol – własności czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Profichol działanie

Opis Składniki zawarte w preparacie Profichol: monakolina K(fitostatyna) – pozyskiwana z czerwonego fermentowanego ryżu przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi. Hamuje produkcję cholesterolu w wątrobie,obniżając w ten sposób poziom cholesterolu we krwi człowieka i stabilizuje metabolizm tłuszczowy. Suplementacja monakoliną K przyczynia się do obniżenia podwyższonych wartości cholesterolu, które uznaje się za czynnik ryzyka chorób serca i układu krążenia. Witaminy z grupy B:B6,B12 oraz kwas foliowy wspomagają metabolizm homocysteiny,która uważana jest za znaczący czynnik rozwoju zmian miażdżycowych i zakrzepowych.   Działanie utrzymuje prawidłowe stężenie cholesterolu zmniejsza ryzyko odkładania płytek miażdżycowych     Sposób użycia1-2 kapsułki dziennie.   Skład Monakolina K,witamina B6,kwas foliowy,witamina B12.
Opisaliśmy chyba dobrze dla Państwa Profichol określając wszystkie cechy tego produktu. trzeba się zastanowić co więcej warto napisać o tym produkcie, ale to już prosimy byście sami opisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona