Revalid kapsułki

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Revalid kapsułki została wyłączona
Categories: paznokcie i skóra, Włosy
Tags: , ,

Revalid kapsułki kiedy i jak można wykorzystać. Istnieją rozmaite leki, suplementy diety oraz medyczne produkty o których warto napisać. Do nich niewątpliwie zalicza się również Revalid kapsułki o którym chcemy tutaj napisać.

Advertisment

Revalid kapsułki działanie

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Revalid kapsułki – informacje czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Revalid kapsułki działanie

Postać: Kapsułki – 90 sztuk.  Opis: Kapsułki Revalid zawierają składniki, które odbudowują płytkę rogową i wzmacniają strukturę włosów oraz paznokci. Preparat hamuje wypadanie włosów, pobudza ich wzrost i przywraca zdrowie oraz witalność, a także poprawia kondycję paznokci. Zastosowanie unikalnego zestawu elementów, a zwłaszcza połączenie aminokwasów siarkowych z oligoelementami, zwiększa efektywność działania kuracji. Dzięki procesowi chelatacji preparat wchłania się w 80% (w porównaniu do 1-60% w przypadku zwykłych produktów tego typu). Skład: Witamina B1, witamina B6, kwas p-aminobenzoesowy, cystyna, metionina, pantotenian wapniowy, drożdże lekarskie, wyciąg z kiełków pszenicy, wyciąg z prosa, żelazo, cynk. Działanie: REVALID uzupełnia niedobory aminokwasów siarkowych i witamin. Dawkowanie: Kapsułkę REVALID 3 razy dziennie, przed posiłkiem lub podczas posiłku.
Opisaliśmy chyba dobrze dla wszystkich Revalid kapsułki określając różne cechy tego produktu. Warto pochylić się nad tematem co jeszcze warto napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy żebyście sami wpisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona