Rutoven żel

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Rutoven żel została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Rutoven żel - właściwości i działanie produktu. Są na świecie rozmaite leki, suplementy diety oraz produkty medyczne o których powinno się napisać. Do nich niewątpliwie zaliczyć trzeba także Rutoven żel o którym możemy tu napisać.

Advertisment

Rutoven żel informacje

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Rutoven żel – działanie czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Rutoven żel własności

  Skład 1 g żelu Rutoven zawiera substancje czynne: trokserutynę – 20 mg.   Sposób użycia Żel przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego na skórę nóg.Cienką warstwę żelu należy nanieść na miejsca na nogach dotknięte dolegliwościami – obrzękami, uczuciem ciężkości, bólem czy mrowieniem.Żel należy delikatnie wmasowywać w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia.Żelu nie stosuje się na uszkodzoną skórę, z otarciami, pęknięciami i ranami.Żel stosuje się 3 razy dziennie, przez okres 2 – maksymalnie 3 tygodni.   Ciąża Ze względu na brak danych o bezpieczeństwie stosowania, leku nie zaleca się stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią.   Przeciwwskazania Przeciwwskazaniem do stosowania leku Rutoven jest nadwrażliwość na trokserutynę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.   Wskazania Żel Rutoven stosuje się tradycyjnie w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej – żylakach nóg i objawów z nią związanych: uczuciu ciężkości nóg, mrowieniu, obrzęków podudzi, bólów nóg.   Działanie Za działanie leku Rutoven odpowiada zawarta w nim trokserutyna.Substancja ta wykazuje działania ochronne na naczynia krwionośne – zmniejsza ich przepuszczalność oraz utrzymuje odpowiednią elastyczność. Dzięki temu działa przeciwwysiękowo, zapobiega powstawaniu nowych obrzęków i działa przeciwobrzękowo.   Opis RUTOVEN żel stosowany w leczeniu żylaków nóg i objawów z nimi związanych – obrzęków nóg, mrowienia, uczuciu ciężkości nóg. Lek zawiera trokserutynę i jest przeznaczony dla osób dorosłych.
Oddaliśmy charakterystykę chyba dobrze dla wszystkich Rutoven żel określając wszystkie cechy tego produktu. Można przemyśleć co jeszcze należy napisać o tym produkcie, ale to już prosimy byście sami opisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona