Scholl prosport elasticated ochraniacz łokcia rozmiar

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Scholl prosport elasticated ochraniacz łokcia rozmiar została wyłączona
Categories: Dla sportowców
Tags: , ,

Scholl prosport elasticated ochraniacz łokcia rozmiar - prawdopodobnie wszystko co musisz wiedzieć na ten temat. Są dostępne leki, suplementy diety oraz medyczne produkty o których powinno się napisać. Do nich bez najmniejszych wątpliwości zaliczyć należy również Scholl prosport elasticated ochraniacz łokcia rozmiar o którym powinniśmy w tym miejscu napisać.

Advertisment

Scholl prosport elasticated ochraniacz łokcia rozmiar działanie

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Scholl prosport elasticated ochraniacz łokcia rozmiar – opis czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Scholl prosport elasticated ochraniacz łokcia rozmiar opis

  Rozmiar M-25,4-27,9 cm. Zmierz obwód łokcia w centralnej części.   Opis Linia produktów Scholl ProSport Elasticated została stworzona w szerokiej gamie rozmiarów z myślą o osobach szczególnie narażonych na kontuzje. Materiał: 84% poliester 16% wiskoza. Ochraniacz łokcia – zapewnia efektywną ochronę przed tzw. „zespołem bolesnego łokcia” spowodowanym przemęczeniem lub przeciążeniem. Wygodny w noszeniu. Efektywny zarówno przy świeżych jak i zastarzałych kontuzjach. Unikalna konstrukcja o podwójnym nacisku gwarantuje maksymalną ochronę. Dopasowuje się do kształtu łokcia, nie ześlizguje się, nie marszczy, nie przesuwa. 
Nakreśliliśmy charakterystykę w miarę dokładnie dla wszystkich Scholl prosport elasticated ochraniacz łokcia rozmiar określając wszystkie cechy tego produktu. Można się zastanowić co jeszcze należy dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy żebyście sami wpisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona