Scholl prosport supatherm ochraniacz kolana

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Scholl prosport supatherm ochraniacz kolana została wyłączona
Categories: Dla sportowców
Tags: , ,

Scholl prosport supatherm ochraniacz kolana - właściwości i działanie produktu. Są dostępne różne leki, suplementy diety oraz medyczne produkty o których warto wiedzieć. Do takich bez najmniejszych wątpliwości zalicza się także Scholl prosport supatherm ochraniacz kolana o którym możemy w tym miejscu napisać.

Advertisment

Scholl prosport supatherm ochraniacz kolana działanie

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Scholl prosport supatherm ochraniacz kolana – własności czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Scholl prosport supatherm ochraniacz kolana opis

  Rozmiar XL-44,5-50,8 cm. Zmierz obwód centralnej części kolana.   Opis Prosport Supatherm dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarów, aby zapewnić idealne dopasowanie do indywidualnego kształtu użytkownika. Materiał: 80% Neoprene i 20% nylon. Specjalnie zaprojektowany posiada podwójne działanie: mechaniczne – zapobiega kontuzjom oraz termiczne – wspomaga leczenie. Zapewnia maksymalne wzmocnienie, ochronę i ciepło w celu lepszego leczenia i zapobiegania kontuzjom stawu kolanowego. „Okienko” na rzepkę pozwala na zmniejszenie jej przyparcia oraz kontroluje tor ruchu w stawie rzepkowo-udowym. Nie ogranicza ruchów.  
Opisaliśmy prawdopodobnie dobrze dla wszystkich Scholl prosport supatherm ochraniacz kolana nakreślając wszystkie właściwości tego produktu. trzeba pochylić się nad tematem co jeszcze należy dopowiedzieć o tym produkcie, ale to już prosimy żebyście sami wpisali w komentarzach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona