Silica

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Silica została wyłączona
Categories: paznokcie i skóra, Włosy
Tags: , ,

Silica - o to można warto zapytać by dowiedzieć się więcej. Można znaleźć leki, suplementy diety i produkty medyczne o których warto napisać. Do takich niewątpliwie zaliczyć należy również Silica o którym chcemy w tym miejscu napisać.

Advertisment

Silica własności

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Silica – opis czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Silica informacje

  Skład Pojedyncza tabletka zawiera: Substancje czynne: Witaminy: niacyna (witamina PP)10 mg, kwas p-aminobenzoesowy (PABA) 10 mg, kwas pantotenowy (witamina B5) 7,5 mg, biotyna (witamina H) 0,16 mg. Składniki mineralne: wapń 46 mg, fosfor 37 mg, krzem 5 mg, żelazo (II) 3 mg. Aminokwasy: L-lizyna 21 mg, L-metionina 10 mg Zioła: skrzyp polny 30 mg, pokrzywa zwyczajna 20 mg, workoliść członowaty 20 mg. Substancje dodatkowe: mikrokrystaliczna celuloza (sub.wypełniająca), szelak i talk (sub. do stosowania na powierzchnię).   Dawkowanie 1 tabletka dziennie.   Ciąża oraz okres karmienia piersią Preparat nie może być przyjmowany przez kobiety w ciąży i karmiące.   Działanie Preparat wzmacniający włosy i paznokcie oraz poprawiający wygląd skóry.   Opis Naturell Silica – to wyjątkowa kompozycja związków mineralnych, witamin i ziół będących podstawą dla wzrostu, życia i regeneracji komórek. Preparat zawiera odpowiednią ilość wapnia, żelaza i krzemu – składników poprawiających kondycję i proces odnowy skóry, wzmacniających paznokcie oraz zapobiegających ich łamliwości. Szczególnie, dzięki obecności krzemu, który zapewnia odpowiednią wilgotność w obrębie tkanki łącznej, skóra staje się gładka, elastyczna i bardziej odporna na zmarszczki. Jego działanie skutecznie wspomaga kwas aminobenzoesowy (PABA), który nie tylko niweluje oznaki przedwczesnego starzenia się, ale także koryguje niedobory barwnika we włosach i skórze, zapobiegając siwieniu i pojawianiu się plam skórnych. Naturell Silica – to także unikalne źródło biotyny – witaminy będącej składnikiem enzymów uczestniczących w metabolizmie tłuszczów. Skład preparatu został wzbogacony w niezbędne aminokwasy takie jak lizynę – która będąc składnikiem kolagenu zapewnia właściwe napięcie i młody wygląd skóry, oraz metioninę – źródło siarki, dzięki której włosy uzyskują blask i ochronę przed wilgocią. Działanie metioniny wspomaga dodatkowo kwas pantotenowy, który także skutecznie zapobiega siwieniu włosów oraz powstawaniu zmian skórnych. Aby zwiększyć skuteczność działania preparatu, jego skład uzupełniono dodatkiem ziół o szczególnych właściwościach prozdrowotnych. Obecność skrzypu polnego pomaga skórze i naczyniom krwionośnym zachować elastyczność i sprężystość, a dodatek pokrzywy zwyczajnej, będącej bogatym źródłem antyutleniaczy i substancji odżywczych powstrzymuje przedwczesny proces starzenia komórek oraz zapewnia im długie i efektywne życie.
Opisaliśmy prawdopodobnie dobrze dla Państwa Silica nakreślając różne cechy tego produktu. Można przemyśleć co więcej należy napisać o tym produkcie, ale to już prosimy żebyście sami wpisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona