Strzykawka jednorazowa dwuczęściowa mm

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Strzykawka jednorazowa dwuczęściowa mm została wyłączona
Categories: Sprzęt medyczny
Tags: , ,

Strzykawka jednorazowa dwuczęściowa mm - strona z danymi o produkcie. Można znaleźć różne leki, suplementy diety i medyczne produkty o których musimy napisać. Do takich niewątpliwie możemy zaliczyć również Strzykawka jednorazowa dwuczęściowa mm o którym powinniśmy tutaj napisać.

Advertisment

Strzykawka jednorazowa dwuczęściowa mm opis

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Strzykawka jednorazowa dwuczęściowa mm – opis czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Strzykawka jednorazowa dwuczęściowa mm własności

Opis POLFA LUBLIN strzykawka jednorazowa dwuczęściowa: korpus strzykawki – polipropylen. Tłok strzykawki w kolorze niebieskim – polietylen (ułatwiający odczyt wypełnienia). Stożek LUER o zbieżności 6:100. Podwójna kryza ograniczająca wysuwanie się tłoka. Czytelna i niezmywalna skala. Podziałka skali wycechowana w mililitrach. Każda strzykawka posiada przedłużoną skalę (w stosunku do pojemności nominalnej). Opakowanie jednostkowe typu blister-pack. Opakowanie pośrednie w różnych kolorach dla poszczególnych pojemności. Sterylizowane tlenkiem etylenu. Termin ważności – 3 lata.
Oddaliśmy charakterystykę prawdopodobnie dokładnie dla wszystkich Strzykawka jednorazowa dwuczęściowa mm określając wszystkie cechy tego produktu. trzeba przemyśleć co jeszcze musimy napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy byście sami opisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona