Sun farm błonnik ananasowy

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Sun farm błonnik ananasowy została wyłączona
Categories: Serce i układ krążenia
Tags: , ,

Sun farm błonnik ananasowy - jak, kiedy i po co należy korzystać. Są w sprzedaży rozmaite leki, suplementy diety oraz produkty medyczne o których warto napisać. Do takich bez wątpienia zaliczyć można także Sun farm błonnik ananasowy o którym chcemy tu napisać.

Advertisment

Sun farm błonnik ananasowy informacje

UWAGA: Poniżej przeczytasz o Sun farm błonnik ananasowy – własności czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Sun farm błonnik ananasowy własności

  Skład 1 tabletka zawiera: błonnik jabłkowy 0,25 g, błonnik pszenny 0,10 g, błonnik owsiany 0,10 g.   Dawkowanie Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 6-10 tabletek, popić dużą ilością wody.Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przeciwwskazania Nie zaleca się przyjmowania preparatu dzieciom i kobietom w ciąży.Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.   Opis SUN-FARM błonnik smak ananasowy (suplement diety) stanowi uzupełnienie diety w błonnik jabłkowy, pszenny oraz owsiany. Błonnik wspomaga proces odchudzania zmniejszając uczucie głodu, poprawiając perystaltykę jelit oraz zapobiegając zaparciom. Regularnie przyjmowany pomaga obniżyć poziomu cholesterolu we krwi, a także stabilizuje poziom glukozy. Dodatkowo błonnik oczyszcza organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii.
Opisaliśmy raczej sensownie dla wszystkich Sun farm błonnik ananasowy opisując wszystkie właściwości tego produktu. Można się zastanowić co jeszcze należy napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy żebyście sami opisali w opiniach.

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona