Terumo igły iniekcyjne

admin, 01 stycznia 2013, Możliwość komentowania Terumo igły iniekcyjne została wyłączona
Categories: Sprzęt medyczny
Tags: , ,

Terumo igły iniekcyjne – jak, kiedy i po co należy korzystać. Można znaleźć leki, suplementy diety i medyczne produkty o których musimy napisać. Do takich bez najmniejszych wątpliwości zalicza się także Terumo igły iniekcyjne o którym możemy tutaj napisać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

UWAGA: Poniżej przeczytasz o<!– czyli o różnych cechach m.in o dostępności tego produktu oraz właściwościach. Dotknij wskaźnikiem myszy i wejdź w odnośnik powyżej z nazwą produktu by udać się do tej strony.

Terumo igły iniekcyjne działanie

  Opis Unikalna technologia produkcji igły zapewnia pacjentowi maksymalny komfort, umożliwiając sprawne i niebolesne wkłucie. ultra ostre ostrze typu Lancet Point, wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, zapewnia minimalny opór tkanki skóry i mięśni w momencie wkłucia – nacięcie tkanki odbywa się tylko na szerokości pierwszej sekcji ostrza, co odpowiada 1/3 średnicy zewnętrznej igły. silikonowana powłoka igły, Alpari zmniejsza dodatkowo opór tkanki w czasie wkłucia oraz separuje ją od bezpośredniego kontaktu z metalem. ultra-cienka ścianka igły gwarantuje minimalny opór tkanki oraz swobodny i zwiększony przepływ płynów w porównaniu do igieł standardowych. Dodatkowo igły cienkościenne przewyższają igły standardowe w sprawności wstrzykiwania płynów o wysokiej lepkości. Średnica zewnętrzna: G = 22, 0,7 mm. Długość 30 mm.
Oddaliśmy charakterystykę chyba dobrze dla Was Terumo igły iniekcyjne określając konieczne cechy tego produktu. Warto się zastanowić co jeszcze trzeba napisać o tym produkcie, ale to już prosilibyśmy żebyście sami opisali w opiniach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Advertisment

Advertisment

komentarze

Pozostaw komentarz:

Imię *

Mail (ukryty) *

strona